OYUNLAR

Valorant Hile 2022 – 2023

Valorant Hile 2022 – 2023

Valorant hile kullanımları, hile yapmayı düşünen oyuncuları tespit edebilen özel önleme sistemi tarafından korunmaktadır. Lakin bu, oyunda hile yapamayacağınız anlamına gelmiyor. Valorant’ın hile programını çalıştırabileceğiniz özel bir özel oyun bölümü vardır . Lakin kısıtlıdır ve size sınırlı işlevsellik sağlar. Bu rehberde Valorant’ta nasıl hile yapıldığını, mevcut hile kodlarının neler olduğunu ve bunu yaptığınız için banlanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca bu kılavuzun sonundaki vesikalık istismar hakkında okumayı unutmayın.

Valorant’ta Hileler Nasıl Kullanılır (Özel Oyun)

Valorant, Hile Kodlarını yalnızca Özel Oyunlar için etkinleştirmiştir. Bu, özel bir harita başlatabileceğiniz ve hileleri kullanarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz anlamına gelir. Hakikaten keyifli ve denemeye değer. Çünkü bazı hileler hasarı 0’a düşürür, sınırsız yetenek ve cephane kullanabilirsiniz.
Öyleyse neden denemiyorsunuz? Hile kodlarına yalnızca Özel Oyunda hem Açık hem de Kapalı ayarlarında izin verilir. Oyun ayarlarını açık olarak ayarlarsanız, diğer çevrimiçi oyuncuların size katılmasına izin verilirken, kapalı Oyun yalnızca davetiyelerle sınırlandırılacaktır .

Hileler Nasıl Etkinleştirilir?

1- Oynat’a ve ardından Özel Oyunlar’a tıklayın.
2- Kapat’a tıklayın ve Haritayı seçin.
3- Standart ve Spike Rush olmak üzere iki mod arasından seçim yapabilirsiniz.
4- Sonraki Hileler sekmesi, üzerine tıklayın ve açın.

Valorant’ta hileler açık değil. Oyuncuların, ayrı bir menü aracılığıyla etkinleştirilecek olan farklı hileleri kullanmasına izin verilir. Valorant’ta diğer oyunlara istinaden bu hile kodlarını yazabileceğiniz bir konsol bulunmuyor. Hilelerin gerekli ayarları açıp kapatabilmesi için tamamen ayrı bir menüsü vardır.

Valorant’taki Tüm Hile Kodları

Özel bir harita ayarladıktan ve yukarıdaki ayarları kullanarak hileleri açtıktan sonra Başlat’a tıklayın. Ardından bir menüyü görüntülemek için Esc tuşuna basın. Buradaki hileler sekmesi için sağ taraftaki köşeye bakın. Üzerine tıklayın ve aşağıda listelenen Valorant’taki mevcut tüm hile kodlarını görüntüleyebilirsiniz.

 1. Hayalet
 2. Maç Zamanlayıcısını Duraklat
 3. Oyun Aşamasını Bitir
 4. Sonsuz Yetenekler
 5. Sınırsız cephane
 6. Sonsuz dergi
 7. Sonsuz Kredi
 8. Alışveriş Kısıtlamalarını Yok Say
 9. Güvenlik açığı
 10. Otomatik Yeniden Doğma
 11. Takım Değiştir Valorant’ta hile kodlarını sadece açıp kapatarak kullanabilirsiniz. Örneğin, Sonsuz Cephane’nin yanında sadece Açık’a tıklayın ve mermiler için endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı şey Yetenekler, Krediler vb. için de geçerlidir. Ayrıca oyunu son oyun aşamasına tıklayarak da bitirebilirsiniz. 12vs12 maç varsa, her maçı manuel olarak bitirmeniz gerekir. Bu, birçok tıklamaya yol açar, maçtan tamamen çıkmak için Oyun Sonu Aşamasına basmaya devam edin. Çünkü oyun heyecanı burada başlıyor.
  valorant hile satin al

Takım Değiştir’e tıklayarak, Defender’dan bir Saldırgana dönüşerek veya tersine çevirerek anında takım değiştirebilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda hilelere izin verilmez. Valorant’ta hileleri bu şekilde açabilirsiniz. Valorant’taki bazı silahların ekstra avantajları vardır, daha fazlasını öğrenmek için Valorant Headshot Exploit kılavuzumuza bakmanız gerekir .

Valorant Hile Nasıl Satın Alınır

2022-2023 İçin En İyi Valorant Hile Sağlayıcıları:
Birkaç gün içinde tespit edilen Valorant hack’lerine ve hilelerine para harcamaktan bıktınız mı? Ve ıstıraba ek olarak, yanıt vermeyen müşteri hizmetleri, geri ödeme politikası yok, vs. değil mi? O zaman burada olmana sevindim. Endişelenme, yalnız değilsin. Ben de kandırıldım ve arama burada başladı. En güvenilir hack ve hile sağlayıcılarını arayın. Müşteri hizmetleri, fiyatlandırma, geri ödemeler, ödeme kolaylığı vb. gibi konuları test eden 15’ten fazla siteyi inceledim ve işte en sevdiğim 3 site. Hemen içine atlayalım.

2021 İçin En İyi Valorant Hile Sağlayıcıları : 

 • BattleLog Valorant Hack’leri
  • Destek ekibiyle sohbet yoluyla istediğiniz zaman bağlantı kurun
  • 100.000’den fazla üye oyun topluluğunun bir parçası olun
  • Geri ödeme için başvurmak için zaman sınırı yok
  SAVAŞ GÜNLÜĞÜNÜ ZİYARET ET →
  RivalCheats Valorant Hack’leri
  • Kripto ve yerel ödeme modları ile ödeme kolaylaştı
  • Uygun maliyetli Valorant tüyoları
  • Durum sayfası, kullanıcı güvenliği için güncel tutulur
  RIVALCHEATS ZİYARETİ →
  AimClub Valorant Hack’leri
  • Hack’ler için bir slot sistemi ile birlikte gelir
  • Sohbet yoluyla 7/24 destek alın
  • Sohbet, kullanıcıların dosya, emoji vb. eklemesine olanak tanır.

  Valorant Hile Satın Almak

  Valorant hile satın almak için bir çok  firma bulunmaktadır. Sizlere uluslararası platformlarda satış yapan 3 e-ticaret sitesinden bahsedeceğim.

  1. Battlelog.co ( Paranızın Karşılığında En İyi Verim )

  • Destek ekibiyle sohbet yoluyla istediğiniz zaman bağlantı kurun
  • 100.000’den fazla üye oyun topluluğunun bir parçası olun
  • Ana sayfada 1000’den fazla kullanıcı yorumu mevcut
  • Geri ödeme için başvurmak için zaman sınırı yok
  • Herhangi bir saldırı tespit edilirse durum sayfası hızla güncellenir
  • En ucuz hack sağlayıcılarından biri

  Battlelog , listedeki en eksiksiz hack ve hile sağlayıcılarından biridir. Çünkü hiçbir site onların şeffaflığına ve yanıt hızına uymuyor.

  Şaka yapmıyorum. Müşteri hizmetlerini 3 farklı sorunla test ettim ve her seferinde 7 dakikadan daha kısa sürede mükemmel çözümü sağladılar.

  Cevaplar hızlıydı ve sıradaki numaram sırasıyla 2, 4, 7 iken, 4 dakikadan daha kısa sürede her bağlanışımda. Bu özellik 7 gün 24 saat kullanılabilir ve diğerlerinin aksine ona erişmek için bir hesap oluşturmam bile gerekmedi.

  Bir hesap oluşturduktan sonra, Discord’larına ve topluluklarına da katılabilirsiniz. 24 saatten kısa bir sürede Discord’a kabul edildim. Topluluk, sorunları paylaşmak/çözmek, ekipler oluşturmak vb. için size bir platform sağlayan 100K’dan fazla benzer oyuncuyla iletişim kurmanızı sağlar.

  Şeffaflığa gelince, başka hiçbir sitede 1000’den fazla kullanıcı incelemesi bulamazsınız. Ve bu sadece iyi değerlendirmeleri değil, kötü olanları da içerir (size olduğu gibi verirler).

  Ayrıca, gerçek sorunlar olması durumunda kullanıcıların geri ödeme almalarının muhtemel olduğunu belirten geri ödeme politikası vardır. Bir kişinin geri ödeme için ne zaman başvurabileceği konusunda bir zaman sınırı yoktur.
  valorant hile satın al

   

  Ancak bu yönler, yalnızca saldırılar gerçekten tespit edilmezse iyidir, değil mi?

  İyi. Valorant hilelerini yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. 30 günlük erişimi birkaç gün önce yeniledim, şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Peki hacklerini bu kadar iyi yapan nedir?

  Battlelog, Upwork veya Fiverr’da tuttukları birkaç programcıya güvenmiyor. Geliştiricileri tam zamanlı olarak sadece yeni hack’ler geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda eskileri izleyerek ve onların güncel olduklarından emin olmak için çalışıyor.

  Yeni geliştirilen hack’ler , haftalarca en katı testlerden geçtikten sonra yayınlanıyor.

  Ama ya hack tespit edilirse? O zaman bile takım senin arkanda. Battlelog, RiotGames hesabınızın yasaklanmasını önlemek için bu hack’leri saatler içinde işaretleyerek onları kullanmamanızı sağlar.

  Ve Battlelog’a devam etmek istemezseniz, size geri ödeme yapmaktan da mutlu olacaklardır. Evet, diğerlerinden farklı olarak, geri ödeme için bir süre sınırı yoktur. Fakat temasa geçin, nedeninizi bildirin ve birkaç saat içinde onaylansın.

  Premium bir sağlayıcıdan gelen hack’ler muhtemelen bir bombaya mal olacak, değil mi?

  İster inanın ister inanmayın, Battlelog en cep dostu sitelerden biridir. Valorant hacklerine 24 saatlik erişim sadece 10$’a mal olurken, 30 günlük erişim 70$’a, yani çoğu siteden yaklaşık 25-35$ daha ucuza alabilirsiniz.

  Hack’leri daha önce kullanmış olsanız da olmasanız da, özel yükleyici onları yükleme ve kullanma sürecini kolaylaştırıyor.

  Karar

  Sonuç olarak, Battlelog, makul fiyatlarla uzun süre fark edilmeyen hack’leri almak ve hatta gerekirse para iadesi almak için en iyi şansınız.

  2. RivalCheats.com

  • Kripto ve yerel ödeme modları ile ödeme kolaylaştı
  • Uygun maliyetli Valorant tüyoları
  • Sohbet desteği 7/24 mevcuttur
  • Durum sayfası, kullanıcı güvenliği için güncel tutulur

  Fiyatlar açısından Battlelog ile baş başa kalmak RivalCheats’tir. 24 saatlik erişim sadece 10$, 7 günlük erişimin maliyeti ise Battlelog ile aynı olan 30$’dır. Tek sürpriz, 30 günlük erişimin 80$’a, yani Battlelog’dan 10$ daha fazla ama yine de diğer hack sağlayıcılarının çoğuna kıyasla daha ucuza mal olmasıydı.

  Ancak Valorant hack’lerini ve hilelerini onlardan almanın tek nedeni düşük fiyat mı?

  Yaklaşık 20 gün önce buradan 30 günlük Volarant erişimi aldım ve kullanım sorunsuz oldu. Durum sayfasını her gün ziyaret ediyorum ve sayfanın düzenli olarak güncellendiği açık. En üstte Son Güncelleme tarihini görüyorsunuz.

  Bu, tespit edilen herhangi bir saldırının hızlı bir şekilde işaretlendiği ve Riot Hesabınızın yasaklanmasına neden olabilecek saldırıları satın almamanızı veya kullanmamanızı sağlar. COD’um : Warzone hack’leri de son birkaç haftadır güçlü gidiyor.

  Ayrıca RivalCheats’te ödeme yapmanın ne kadar uygun olduğunu da sevdim. Normal PayPal, Banka/Kredi kartı modlarının yanı sıra tüm yerel ödeme yöntemlerine sahiptirler. Bunlar işinize yaramazsa, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kullanarak da ödeme yapabilirsiniz.

  Toplamda dönebileceğiniz 61 ödeme modu vardır.

  Herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri ekibine 7/24 sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Bu sohbet desteğine bir hesap oluşturmadan da erişilebilir. Unutmayın, Battlellog gibi sorunlar için herhangi bir Discord veya Forum yoktur.

  SSS sayfası kullanışlı olsa da, sohbete gelince, cevaplar Battlelog kadar hızlı değildi. Dolayısıyla destek ekibiyle yapılan her yanıt, sorunlar benzer olsa da yaklaşık 3-4 dakika sürdü.

  Neyse ki, cevaplar etkiliydi, bu yüzden fazla konuşmam gerekmedi ve bu da bekleme süresini kısaltmaya yardımcı oldu. Ayrıca, bir bilet yazıp günler veya haftalarca beklemekten (şansınız varsa) çok daha iyidir.

  Geri ödeme politikaları da net değil. Geri ödeme için ne zaman başvurabileceğiniz konusunda herhangi bir zaman sınırı bulunmamakla birlikte, reddedilip reddedilmediği destek personelinin elindedir.

  Karar

  Battlelog yerine RivalCheats’i seçer miyim? Hayır, ancak cep dostu fiyatlar, çoklu ödeme modları ve uygun müşteri hizmetleri ile RivalCheats başka bir iyi seçenektir.

  3. AimClub.io

  • Hack’ler için bir slot sistemi ile birlikte gelir
  • Sohbet yoluyla 7/24 destek alın
  • Sohbet, kullanıcıların dosya, emoji vb. eklemesine olanak tanır.
  • Her gün bilgisayar korsanlarının durumuyla ilgili en son güncellemeleri alın

  AimClub, slot sistemi sayesinde fikir ayrılıkları yaşar. Bilmiyorsanız, bu slot sistemi, her hack’in sınırlı sayıda kullanıcıya sahip olabileceği anlamına gelir. Bu, saldırıların tespit edilmesini daha iyi korumak içindir.

  Ancak bu aynı zamanda, parasını ödediğiniz hack’i kullanamayacağınız zamanlar olabileceği anlamına da gelir.

  Slot sistemi tarafından sağlanan güvenliğe ek olarak, düzenli olarak güncellenen Durum sayfasıdır. AimClub’da bile, Son Güncelleme günü en üstte gösterilir ve hesap blokelerini önlemek için tespit edilen saldırılar saatler içinde işaretlenir.

  Orijinal Riot Games hesabınızı kullanıyorsanız, AimClub’dan Valorant hileleri iyi bir fikirdir.

  Ayrıca AimClub’ın dosya, resim ekleyebildiğim, emoji gönderebildiğim, vb. sohbetini de seviyorum çünkü sorunlarımı destek ekibine daha iyi açıklamama yardımcı oluyor.

  Ama yine de bir numaralı tercihim Battlelog. İşte nedeni:

  İlk olarak, maliyeti daha fazladır. 12$’a mal olan 24 saatlik erişimden 75$’a mal olan 30 günlük erişime kadar, AimClub’da tüm oyunların maliyeti 5 ila 10$ daha fazladır.

  Ayrıca, müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi için yer var. AimClub, yaklaşık 8-10 dakika kuyrukta beklemekten 2-3 dakika süren yanıtlara kadar, Battlelog’un kitabından bir ipucu alabilir.

  Kaçıracağınız başka bir şey de geniş topluluktur, ayrıca Discord da yoktur. SSS sayfası faydalıdır, ancak bu sınırlamalara sahip olmamak, yardım alabileceğiniz yerleri sınırlamaz.

  Oh, ve AimClub.io ile herhangi bir geri ödeme almıyorsunuz. Çünkü politikalarına göre, saldırı indirilip kullanıldığında, kullanıcı para iadesi almaya uygun değildir.

  Geri ödeme alabileceğiniz tek zaman, bir sorunun 24 saat içinde çözülmemesidir. İyi tarafı, sohbet çoğu sitenin hala takip ettiği bilet sistemlerinden daha hızlı olduğu için, bekleyenlerle bile sorunların çözülmesi o kadar uzun sürmeyecek.

  Son olarak, kullanımı kolay ve RivalCheats ve Battlelog tarafından kullanılana benzer özel yükleyicilerini beğendim.

  Karar

  Slot sistemini seviyorsanız ve ekstra para ödemeyi veya yavaş sohbet hizmetini dert etmiyorsanız, o zaman AimClub sizin için doğru seçimdir. Hack’leri de haftalarca (şu ana kadar 23 gün) fark edilmeden kalıyor ve bu da onları #3’e layık kılıyor.

  Valorant Hile Sağlayıcıları: Kararım

  Hack ve hile bulmak zor olabilir. Ancak dolandırılmak veya aldatılmak kolaydır ve bu makaleyle asla aldatılmadığınızdan emin olmak istiyorum.

  Gördüğünüz gibi, Battlelog mükemmel müşteri hizmetleri, 1000’den fazla kullanıcı incelemesi, 100.000’den fazla güçlü topluluğu ve en önemlisi, saldırıların tespit edilmemesini ve tespit edilen saldırıların hızla işaretlenmesini sağlama konusundaki kararlılığıyla benim için listelerin başında geliyor.

  RivalCheats ve AimClub hack’leri ve hileleri de uzun süre fark edilmedi, ancak her iki site de kullanıcı incelemeleri veya müşteri hizmetleri ile şeffaflık söz konusu olduğunda eksik kalıyor. Hiç şüphe yok ki diğerlerinden daha iyiler ama hala iyileştirme için yer var.

  Dolayısıyla Valorant Hile Aimbot veya Valorant ESP gibi hileler almayı planlıyorsanız, önce Battlelog’a göz atmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu