SÖZLER

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye kısa iyi geceler mesajı atmak ona verdiğiniz değeri göstermenin basit ama etkili bir yoldur. Sevgiyi, özlemi, beklemeyi ve dünyanın tüm güzelliklerini bana gösterdiğin için sana teşekkür ediyorum canım sevgilim.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Günüm senden bir öpücükle, gecem seninle kucaklaşmakla başlamalı. İyi geceler bebeğim!!

İlişkimiz ideal ilişki olmayabilir. Ama zamanın sonuna kadar benimle kaldığın sürece benim için hiçbir önemi yok. İyi geceler sevgilim.

İyi Geceler Mesajları

EN YENİ İYİ GECELER MESAJLARI 2022

Yıldızlar ve ay sadece size iyi geceler dilemek için ortaya çıkar. Bu arada, geceyi geçirirken ayın ışığının rüyalarınıza rehberlik etmesine izin verin.

Tek dileğim, birlikte olduğumuz gecelerin hiç bitmemesi. Ayrı olduğumuz noktaya kadar, bunu alamam. Bir de iyi geceler demek için canım. ( Sevgiliye İyi Geceler Mesajı )

Sessiz gece ve rüyaların, Sessiz gece seni nasıl hatırlıyorum. Bir gün anlar mısın Seni çok özlediğimi, aşkım, iyi geceler, iyi geceler!

Beni öyle sıcak ve tatlı duygularla dolduruyor ki sen benimsin ve ben de seninim. Kıyamete kadar da böyle kalacağına inanıyorum. Tatlı rüyalar, balım. Seni seviyorum!

Uyurken çok masum görünüyorsun. Ayrıca seni her uyurken gördüğümde sana aşık oluyorum. İyi geceler tatlım. İyi uykular!

Seni kaybetmenin kabuslarını gördüğümde uyuyamıyorum ama bana sarılırsan ve beni öpersen ve bana benimsin diye seslenirsen buna değer. İyi geceler!

Sana olan sevgim zamanla büyüyor. Nasıl olduğunu anlamıyorum ama bir şekilde özlüyorum bebeğim. Bu yüzden yarın seni daha çok sevmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.

Bu dünyayı ayaklarına sereceğim. seni çok çılgın seviyorum Kimse seni benim kadar sevemez, sen benim her şeyimsin. İyi geceler!

Şu andan itibaren sana sahip olduğum için hayatta başka bir arzum yok mu? Hepiniz benim hayatta gerçekleşen en tatlı hayallerimsiniz. İyi geceler tatlım!

Sevgiliye iyi geceler

Sevdiğine iyi geceler mesajı

Bu mesaj sana hayatımdaki en önemli şey olduğunu hatırlatmak için. Bu yüzden tüm kabuslarını ortadan kaldırmam ve aşk hayallerini gerçekleştirmem gerekiyor. İyi geceler. Tatlı Rüyalar.

Gece esintisi saçlarımda esiyor ve yumuşak dokunuş bana öpücüklerini hatırlatıyor. Ayrıca keşke seni bu kadar çok özlemeseydim. ( Sevgiliye İyi Geceler Mesajı )

Gülüşünü gördükten sonra tüm yorgunluğum geçiyor. Ama sözlerin beni sakinleştiriyor. Uykusuz geceler senin aşkınla ödüllendirilecek. Yakışıklı adamımın mükemmel bir uyku çekeceğine inanıyorum.

Dinlenmeden önce öpücüklerine ve sarılmalarına ihtiyacım var çünkü kalbimi tam bir neşeyle dolduruyorlar. İyi geceler tatlım.

Artık hayal kurmamayı tercih ederim çünkü sen hayatımın yaşayan rüyasısın. Sen hayallerimin prensisin. Gözlerini kapat ve yakınımdaki bana bak. İyi geceler.

İyi Geceler Mesajları 2022

Seni ne kadar sevdiğimi düşünmek her gece uykumu uzatıyor. İyi geceler!

Sıcak kucaklamaların her zaman gecemi harika kılıyor. Bu yüzden iyi uyuduğunuzdan ve yarın yoğun bir güne hazır olduğunuzdan emin olun. İyi geceler.

Yastığıma her zaman sımsıkı sarılıyorum ve keşke sen olsaydın. Bir de seni çok sevdiğimi söylemek. İyi geceler!!

Vücudunuzu ve zihninizi biraz dinlendirin. Bu yüzden her gün senin en iyi versiyonuna ihtiyacım var. İyi geceler hayatım. Rüyalarında olduğumdan emin ol.

Senin iyi bir çocuk olmanı istiyorum. Bu yüzden iyi geceler diyorum. Benden başka kızı düşünme.

Beni rüyanda süsle ki rahat uyuyabilesin. İyi geceler!!

Yine de sana harika bir gece diliyorum prensim, prensesinin tatlı rüyası.

Geceleri sensiz olacağımı bilerek ağzıma ekşi bir tat geliyor. Seni hayal ettiğimde bu tat tatlılaşıyor.

( Sevgiliye İyi Geceler Mesajı )

Sözlerle ilgili diğer konularımız için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sayfamızı gezebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu