Rüyada Sivilce Sıkmak psikolojik bir rahatlamayı içerebilmektedir. Kişi bilinçaltında sivilce sıkılmasını rahatlatıcı bir şey olarak tutmuş olabilir. Bundan dolayı kişinin mutlu olduğu dönemlerde rüyasında sivilce sıkması, kişinin problemlerini çözmeye başladığı manasına gelebilir. Bu rüyanın manevi bir yorumu da olabilir. Dolayısıyla rüyanın manevi yönünün de araştırılması gerekmektedir.

Rüyada Sivilce Sıkmak Psikolojik Yorumu

Sivilce, psikolojik olarak bir problemi temsil etmektedir. Problemden kurtulmaya çalışan kişi sivilceyi sıktığını görebilmektedir. Sivilceyi sıktığını görmek o problemin çözümü için yollar aradığına yorumlanabilir. Sadece sivilce görmek ise bazı problemlerinin kendisini rahatsız ettiği manasına gelmektedir. Birden fazla sivilcenin oluşu kişinin birden fazla problemle başa çıkmaya çalıştığını göstermektedir. Sivilcenin siyah oluşu sizi çok rahatsız eden bir durumun temsilcisi olabilir. Bazı insanlar rüyasında sivilceyi sıktıktan sonra içinden kurt çıktığını görmekteler. Sivilcenin içinden kurt çıkması, sürekli sorunlar yaşamasının bilinçaltı olarak yansıyor olabilir.

Rüyada Sivilce Görmek Psikolojik Yorumu

Sadece sivilce görmek kişinin vücudunun bölgelerine göre farklı yorumlanmaktadır. Kolunda sivilce gören kişi bazı sorumlulukların kendisine ağır gelmesi ile yorumlanır. Gelecek kaygısı ve üzerine binen sorumluluklar kişiyi yıpratmış olabilmektedir. Ayakta sivilce çıkması, yorgun bir zamandan geçmesi olarak yorumlanabilmektedir. Yüzde sivilce çıkması psikolojik olarak yeterli özgüvenli olmamanın getirdiği bir yansıma olabilmektedir. İnsanların kendisi hakkında ne düşündüğünü fazla düşünen birisi bu rüyayı sık görebilir.

Rüyada Sivilce Patlatmak Psikolojik Yorumu

Rüyada Sivilce Sıkmak Ve Patlatmak aynı manalara gelebilmektedir. Sivilcenin sıkılması, problemlerle baş ettiğine, patlatmak ise umudunu yitirmeden sorunlarla baş edebilecek gücü bulmakla bağdaştırılabilir. Sivilcenin sarı oluşu problemin kolaylığını temsil etmektedir. Aslında, siyah ya da aşırı kırmızı olması zorlu bir sorunla karşı karşıya olmayı temsil edebilmektedir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek Psikolojik Yorumu

Yüzümüz bize duygularımıza göre rüyamızda yansır. Üzüntülü bir yüz duygusal yıpranmışlığı, sevinçli bir yüz ise biraz da olsa rahatlamış olduğumuz bir döneme girdiğimizi temsil eder. Aynı şekilde sivilceli bir yüz de rüyamızda genelde durgun olarak görünür. Dolayısıyla, durgun yüz ifadesi kişinin kaygılı bir dönemden geçtiğine yorumlanır. Kaygımız eğer insanların bizim hakkımızda konuşması ise bu rüyanın görülme ihtimali bu yüzden olabilir. Eğer kaygımız iş, gelecek kaygısı ve eşle alakalı problemlerle alakalı ise birçok sorunun duygusal yansıması olarak anlaşılabilmektedir.

Rüyada Sivilce Görmek Diyadinnet Yorumu

Sivilceden su akması ya da patlaması kişinin işlerinde muvaffak olacağına ve zaferle sonuçlanan işlerine delalet etmektedir. Eğer sivilce insana zarar vermiyorsa kişinin rızıklanacağına yorumlanır. Bedenimizde sivilce çıkıyorsa bize gelecek mala yorumlanır. Bazı rüya alimleri bu rüyayı kötü olarak yorumlamışlardır. Her yerinizde sivilce çıktığını görürseniz bazı sorunlarla karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada Sivilce Sıkmak sorunlardan kurtulmaya ve refaha ulaşmaya delalet etmektedir.

Rüyada Sivilce Sıktırmak Psikolojik Yorumu

Sivilcenizi başkasının sıktığını görüyorsanız, psikolojik olarak birilerinden yardım beklediğinize yorumlanır. Çünkü sizin yanınızda sürekli size destek veren kişiler varsa, bu süreçte onlardan beklenti içerisindesiniz demektir. Sivilceyi sıktırmak sorunlardan birinin sayesinde yeni kurtulmakla da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Sivilce Görmek İhya

İhya rüya tabirine göre sivilce görmek; zengin olmaya delalet etmektedir. Hiç beklemediğiniz yerden gelen mal veya paraya delalet eder. Sivilceden su veya başka bir şey akması aniden gelen mala yorumlanabilir. Molla Cami’ye göre rüyada sivilce görmek; eğer sivilceden su akıyorsa zafere ve kurtuluşa yorumlanır. Rüyada çıban gibi büyük bir sivilceden bir şeyler aktığını görüyorsa, akıntının çokluğu kadar mala sahip olur. İmam Nablusi’ye göre ruyada sivilce gormek, başkasının malından istifade etmeye yorumlanır. Sonuç olarak, sivilce mala ve rızka yorumlanmaktadır. Nadiren bazı alimlerimiz musibete yorumlamışlardır.

Rüyada Sivilce Görmek Diyanet

Diyanet’e göre de sivilce mal ve rızık demektir. Kişinin rüyasında gördüğü sivilce miktarı kadar rızık elde edeceği beklenmektedir. Kişi rızkının nereden geleceğini bilemez. Rüyayı gören kişinin sebep arayarak yeni işlere koyulması gerekmektedir. Dinimize göre rızık sebeplerle gelmektedir. Bundan dolayı bazı sebeplere sarılarak rızık aramak gerekir.

Rüyada Sivilce Sıkmak – Rüyada Sivilce Görmek Ve Rüyada Çıban Görmek gibi rüyaları güncel olarak yorumladık. Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Sosyal Medya Hesabımıza Ulaşmak İçin

Instagram: “insirah.psikoloji” Facebook: İnşirah Psikolojik Danışmanlık

Yazan: Psikolojik Danışman Ali Yonca


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir