RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada hortum çıktığını görmek, sıkıntılı durumlar yaşanacağına, kişinin hayatında yaşanacak bir karmaşıklığın, hayali kurulan isteklerin bozguna uğramasına, planların ters dönmesine ve hayra alamet olmadığına işaretidir.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek Psikolojik Yorumu

Birden fazla problemle aynı süreçte mücadele eden kimselerin gördüğü rüyalardandır. Kişi kendisini fazlaca daralmış ve çıkmaza girmiş hissettiği için güncel hayatında depresyona girmiş bir ruh hali içindedir. Hayal kırıklığı ve umutsuzluk duygularının da ifadesidir.

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek (hava olayı); Rüyada ortalığı darma duman eden bir rüzgar hortumu görmek, beklenmedik bir belaya işarettir. Rüyada hortuma yakalandığını görmek, yolculuğa işarettir. Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı ve helal bir gelir sahibi olur. Rüyada hortumla bahçe sulamak, bolluk, refah ve berekete işarettir. Rüyada hortumla su içmek, zenginliğe, kendi çocuklarına ve hayra erişmeye delalet eder. Rüyada hortumla bir şey yıkamak ise, dert, ıstırap ve sıkıntıdan kurtuluşa delâlet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada hortum görmek, içinden su fışkırıyorsa kazançlı bir iş yapmaya işaret eder. Rüyada su hortumu görmek maddi kazanca yorumlanır. Rüyasında içinden su geçen bir hortum görmek, isinde kazançlı olacağına veya eline beklemediği bir yerden para geçeceğine veya bir miras kalacağına delalet eder. Yangın hortumu görmek, hasetliğe işarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarılı bir halde görmek; rızkın azalacağına yorumlanır. Susuz hortum, kazancın eksilmesine işarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini zenginleştirmeye işaret eder.

Rüyada Hortum Çıktığını Görüp Kaçmak

Kötü gidişatın farkına varacak olan rüya sahibinin acilen tedbirler almaya başlayacağına, hayatını riske atmak istemediği için etrafındaki insanlara da dikkat edeceğine işarettir. Başına gelen kötü olaylardan, felaket ya da kazalardan minimum zararla çıkmak ve zor günleri daha kolay şekilde geçirmek manasına gelir.

Rüyada Hortum Çıkıp Kaybolduğunu Görmek

Kısa süren bir hortum felaketi görülmesi genellikle iş hayatında kazanç düşüklüğü yaşamak demektir. Bir anda hastalanmak, maddi açıdan sıkıntıya düşmek ve sonrasında bu sıkıntıdan yavaş yavaş feraha çıkmak manasındadır. Kişiyi sözleriyle bunaltacak bir tanıdığa da alamet olan rüya, başa gelen kötü bir olayın kişinin bakış açısında değişikliklere neden olacağına delalet eder. Ayrıca yanlış yollara sapan kimseler için bundan sonraki her adımlarına çok dikkat edeceklerine yorumlanır.

Rüyada hortum görmek

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek Yorumu

Genel olarak olumsuzluklara yorumlanır ve uğursuzluk, talihsizlik olarak da tabir edilebilir. Hortum çıkması, kişinin hayatında felakete doğru sürükleneceği ve olayların bir kısmının başlangıcı olduğunu gösterir. Ayrıca arka arkaya kötü haberler geleceğini, kendi işini yapanlar için iş yerine haciz gelmesi, hırsızlık olayının olması ihtimali, maddi değeri yüksek mal kayıpları anlamındadır. Mutsuzluğa, ilişkilerin bozulmasına, kişinin üzüntüden hıçkırarak ağlamasına ve hayatının bir anda dağılacağına delalettir. Hastalıklara şifa aramaya, uzun sürecek amansız günlere de yorumlanır. Hortum çıktığını gören kişiler her açıdan zor günler geçirirler. Çünkü İslami olarak da kişinin bir sınava tabi tutulacağını, bu sınavdan başarıyla geçerse manevi anlamda güç kazanacağını temsil eder.

Dini olarak Rüyada hortum çıktığını görmek tabiri

Dini olarak rüyada hortum çıktığını görmek değerini anlayan bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla izdivaç yaşayacağına, yeniliklerden hoşlanan, bunun da kendisine hem mesleki hem de özel hayatında pek çok olumlu durumlar getireceğine delalet eder. Ayrıca olumlu gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına işarettir.

Bununla beraber hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, sıkıntılarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, hayatında yeni başlangıçlara imza atacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, yaşamının da, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu