OYUNLAR

Pubg Uc Hilesi Nasıl Çalışır?

Pubg Uc Hilesi Nasıl Çalışır?

Pubg UC hilesi, siz hesabınıza göndermek istediğiniz miktarda UC ve BP üretir. Üretilen veriler arka planda birtakım algoritma ile bazı işlemlerden geçer. Pubg hilesi, bu işlemlerin ardından kullanıcı adınızı ya da oyundaki kullanıcı id numaranızı veri tabanından bulur ve hesabınıza ekler. Bu tür işlemler hesabınızın çalınmasına yol da açabilir. Bundan dolayı hileyi uyguladıktan sonra şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.

PUBG Hilelerinin çoğu oyuncuları aldatmaktadır. Birçok insan bilgilerini çaldırdığının farkında değildir. Tedbir açısından hileden sonra şifre değiştirirseniz riskiniz azalmış olacaktır. Bu hilelerde banlanma riskiniz olduğunu unutmayın. Çünkü PUBG yöneticileri hilelere karşı sürekli yeni yazılımlar geliştirmekteler.

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Pubg mobile UC hilesi yapabilmek için öncelikle hesap bilgilerini bir yere kaydetmeniz gerekmektedir. Hesap bilgilerini programa gireceğiniz için sürekli oyuna gir çık yapmayın diye söylüyorum. Hile yaparak hesabı kaybetmeyi göze almıyorsanız bu hilelere hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim. Çünkü hilelerin içerisine yazılım atılıyor ve telefonların dosya erişimleri elde edilebiliyor. Dosyalara erişim elde ettikten sonra sizin girdiğiniz şifreler onların sistemine gidebiliyor. Şimdi size yine de nasıl yapıldığını anlatayım.

Sadece Android telefonlar bu hilelerden faydalanabilmekteler. Bundan dolayı İphone telefonu olanların telefonlarına yazılım attırarak ancak hileyi aktif edebilmeleri mümkündür. Eğer oyunu bilgisayardan oynuyorsanız PC seçeneğini seçmeniz gerekir. Şimdi vereceğimiz linkte mobil veya bilgisayar seçeneklerini bulun. İndirin ve indirdikten sonra Youtube’da nasıl yapacağınızı öğreneceğiniz videoları izleyin. Size bir video atacağız. O videoyu izlerseniz araştırmanıza da gerek kalmayacaktır. Bu linke giderek PUBG UC hilesi ile ilgili tüm video ve bilgileri bulabileceksiniz. 

PUBG Hilesini Etkinleştirme

Az önce verdiğimiz linkte size nasıl etkinleştirileceği anlatılıyor. Bundan dolayı burada tekrar yazma gereği duymuyorum. Yine de özet geçmek adına söyleyeyim. Dosyayı indirin, RAR dosyasının içindekileri çıkarın ve uygulamayı kurun. Böylelikle size zaten nasıl yapacağınızla ilgili bilgi verecektir. Etkinleştikten sonra oyuna girin hem nişan hem de diğer hilelerin nasıl yapıldığını zevkle izleyin.

pubg uc

Pubg Hilesi Ne Sıklıkla Güncellenir?

PUBG kendini bir kaç ayda bir yeniler. Bu yenilemenin sebebi hem hileleri tespit etmek hem de yeni yeniliklerle oyuncuları tatmin etmek. Güncellendikten sonra artık hileleriniz çalışmamaya başlar. Bundan dolayı hangi siteden hileyi indirdiyseniz unutmamanız gerekmektedir. İndirdiğiniz siteye tekrardan gidip yeni güncellemeyi indirerek hileyi yeniden kurmalısınız. Eğer hile çalışmıyorsa, demek ki eski sürümü telefondan tam olarak silmemişsiniz demektir.

Hilelerin Ban Riski Var mı?

Tabi ki var. Çünkü yöneticiler hile yapanları tespit etmeleri için kendi çalışanlarını görevlendirmiştir. Birini şikayet ettiğinizde ya da siz şikayet edildiğinizde hesabınız incelenmeye alınır. Geçmiş görüntüler izlenir. Eğer anormal bir oynayış görülürse hesabınız banlanabilir. Banlanma riskine karşı size tavsiyem, seviyesi düşük ya da az kullandığınız bir hesapla hileyi kullanmanızdır.

Pubg Mobile UC Hilesi Güvenli Mi?

Güvenlik açısından yukarıda size bahsetmiştik. Tekrardan açıklayalım. Dünyadaki hiç bir hile güvenli değildir. Çünkü hileleri yapan kişiler kimsenin babasının hayrına yapmıyor. Hileyi yapan kişilerin birkaç amacı vardır. Birincisi hileyi satarak para kazanmak. İkincisi hileyi kendi sitelerinde yayınlayarak sitelerinin tıklanmasını sağlamak. Üçüncüsü ise başkalarının hesap bilgilerine erişmek. Bu üç amaç da demek oluyor ki, hileler güvenli değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu