PUBG Mobile Uc Hilesi 2023

pubg mobile uc hilesi 2023

Pubg Mobile Uc Hilesi 2023 yılında en çok aratılan kelime olmuştur. Kullanıcılar hilenin nasıl yapıldığıyla ilgili birçok video izlemekteler. Ama herkesin denediği bu hilelerin çoğu yanıltıcıdır. Peki, yanıltıcı olmayan hileler var mıdır? Tabii ki vardır. Genellikle ilk sayfada çıkan artı UC (+) işaretli sistemler sizi oyalayabilmektedir. Şimdi sizlere çalışan ve çalışmayan PUBG Mobile UC Hilelerini sıralayacağım.

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır 2023

Öncelikle sahip olduğunuz PUBG hesabınızın banlanma ihtimalini düşünmelisiniz. Çünkü hilenin sistem tarafından fark edilmesiyle banlanma ihtimaliniz olabilmektedir. Bu ihtimalden korkuyorsanız dediklerimizi harfiyen uygulamanız gerekmektedir. İlk olarak hilenin nasıl çalıştığını anlatalım. Daha sonra linkleri sizin için sıralayacağız. Hileyi çalıştırmak için telefonunuza ya da bilgisayara dosyayı indirmelisiniz. İndirdikten sonra dosyayı mobilde açabilmeniz için ZArchiver adlı programı PlayStore’dan indirmelisiniz. Unutmamalısınız ki, IOS sisteminde hile çalışmamaktadır. IOS sisteminde hilenin çalışabilmesi için İphone yada İpad’inizin Jailbrack’li olması gerekmektedir. Jailbrack’in nasıl yapılacağını internet videolarından ya da telefoncuya giderek telefonculardan öğrenebilirsiniz. Android telefonlarda herhangi bir işleme gerek olmamaktadır. Sadece ZArchiver adlı programı indirmeniz yeterlidir. ZArchiver adlı programı indirme sebebiniz, dosyanın açılabilmesi içindir.

PUBG Mobile UC Hilesi şu şekilde çalışmaktadır:

 • İndirilen dosyayı RAR olarak indirin. Eğer telefona indiriyorsanız zaten ZArchiver Programında “Download” bölümüne düşecektir.
 • Bilgisayara indirdiyseniz, inen dosyaya sağ tıklayıp “aç” düğmesine basın. Açılırken sizden şifre isteyecektir. Programı indirdiğiniz yerde klasör şifresini göreceksiniz. Gördüğünüz şifreyi klasörü açarken girin. Girdikten sonra “Dosyaları Dışarıya Çıkart” seçeneğine basın.
 • Dosyalar masaüstüne geldikten sonra “Setup” yapın ve sistemi bilgisayarınıza kurun.
 • Telefonda ise dosyayı indirdikten sonra dosyanın üzerine basılı kalıyorsunuz ve “dışarı çıkart” seçeneğine basıyorsunuz.
 • Dosya dışarı çıktıktan sonra “install” yazan programa tıklayarak “uygulamayı yükle” diyorsunuz. Böylelikle uygulama telefonunuzda PUBG mobile şeklini alacaktır.
 • Uygulamayı çalıştırdıktan sonra hesabınızın bilgilerini girmeniz gerekmektedir.
 • Hesap bilgilerinde istenilen bilgiler şu şekildedir:
 • “Hesap Adı veya ID”
 • “Hangi sistemde oynuyorsunuz? Global Mı Asya Mı? vs.”
 • Son olarak da ne tür bir hile istediğinizi seçiyorsunuz. Seçeneklerde sırasıyla “PUBG Mobile UC Hilesi”, “Hızlanma Hilesi” ya da buna benzer seçenekler göreceksiniz.

Şimdi size indireceğiniz dosyayı hangi siteden indireceğinizi anlatalım.

bedava pubg mobile uc hilesi

PUBG MOBİLE Memory Hackers Uygulaması

PUBG Mobile Hilesini PUBG Mobile Memory Hackers sitesinden indirebilmektesiniz.

Buradan linki bulup dosyayı indirin.

Eğer yazılarımıza bakarak sistemi kuramazsanız, videolar izleyerek nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

Bu uygulama en çok aratılan ve en çok kullanılan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Diğer sitelerde bulunan yapmacık sistemler gibi sizi kandırmamaktadır.

PUBG Mobile UC Hilesi 2023 Çalışmayan Siteler

En çok tıklanan ve söyledikleri hileleri çalışıyormuş gibi gösteren 10 siteyi aşağıda görebilirsiniz. Bu siteler sadece görüntü ile aldatarak insanlara UC yükleyeceklerini söylemektedirler. Aslında sadece sitelerine tıklatmak için kurdukları bu tuzağa düşmemelisiniz. Çünkü sizin bilgilerinizi de çalabilme ihtimalleri bulunmaktadır.

 • Çalışmayan Birinci Site: https://www.uchilesi.com/
 • İkinci Site: https://pubguchilesi.site/
 • Üçüncü Site: https://pubghilesi.com/
 • Dördüncü Site: https://www.uchilesi.online/
 • Beşinci Site: https://www.pubguchilesi.net/
 • Altıncı Site: https://mobileuchilesi.com/
 • Yedinci Site: https://www.mobilehilesi.com/
 • Sekizinci Site: https://sirketi.tv.tr/freepubguc/
 • Dokuzuncu Site: https://psikolojiniz.com/pubgucs/
 • Onuncu Site: https://kredibankalar.net/pubguctrck/

Pubg Uc Hilesi hilecifare com

https://hilecifare.com/ Bu site sürekli aratılarak PUBG Mobile UC Hilesi aranmaktadır. Ama bu sayfa da sadece tıklanmak için bu sistemi kurmuştur. Bundan dolayı sakın bu tür sitelere girerek vaktinizi kaybetmenizi. Çünkü hem vakit kaybedersiniz hem de bilgileriniz alınabilir. Sizlere verdiğimiz ve vereceğimiz linkler ise çalışmaktadır. Çünkü görsellerle sizi aldatan bir sistem değil, tam aksine her güncellemeye göre ayarlanan bir sistemdir. Az önce size söylediğimiz Memory Hackers sitesi en güncel şekliyle size sürekli güncel hileyi vermektedir.

pubg uc hilesi 2023

Papci Uc Hilesi 2023

Papci uc hilesi sizin banlanmanıza sebep verebilmektedir. Eğer ilk defa banlanırsanız altı ay boyunca hesabınıza giremezsiniz. Bundan dolayı size söylediğimiz hileler her ne kadar çalışsa da banlanma ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Hileler oyun sahibi tarafından fark edildiği anda sizi takip etmeye başlamaktadır. Sizi takibe başladıklarında ekranda fark ettikleri veya kazançta fark ettikleri değişimden dolayı hesabınızı kapatabilmektedirler.

Pubg Mobile UC Hilesi 99999

Pubg mobile 8750 uc hilesi de insanları kandırarak sitelere tıklatmak için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistemin nasıl çalışacağını anlatarak gerçekçilik katmaya çalışmaktalar. Aşağıdaki gibi bir tanım görürseniz bilin ki, bu sistem sizi kandırmaya yönelik kurulmuştur.

 • Gönderilecek UC ve BP miktarı “+” ve “-” butonlar yardımıyla seçilir.
 • Ardından “Gönder” butonuna basılır.
 • Açılan pencerede UC gönderimi yapılacak hesabın oyundaki ID numarası veya kullanıcı adı yazılır.
 • Şimdi platform seçimini Tümü modunu seçin. Gönderilecek UC miktarının bütün cihazlarda görülmesi için bunu seçmeniz önerilir.
 • Ayrıca gönderilecek UC ve BP miktarı üretimi PUBG Mobile veri tabanına iletildikten sonra başlar.
 • Uc üretimi tamamlandıktan sonra, girilen hesaba gönderim işlemine geldiğinde indirme adımları penceresi gelecek.
 • Pubg uc gönderiminin hesabınıza ulaşması için gerekli indirme adımlarını yapmanız gerekiyor. Ardından hesabınıza, seçtiğiniz UC ve BP miktarı gönderilmiş olacaktır.

MSP Türkiye PUBG Mobile 2023

Bu hilenin çalışan versiyonları bulunmaktadır. Ama Google’da aratarak bu tür hileleri bulmanız zordur. Hileyi bulabilmeniz için Youtube’da videoları izleyerek yorumlarına bakmalısınız. Böylelikle yorumlardan MSP Türkiye PUBG Mobile 2022’nin çalışıp çalışmadığından emin olabilirsiniz. Örneğin, yorumlarda eğer “arkadaşlar inanmayın bu hile çalışmıyor” gibi yorumlar varsa, videoyu hiç izlemeden diğer videolara bakabilirsiniz. Örnek olarak bu site sizi kandırarak UC vereceğini söylemektedir: “https://mspturkiye.com/pubg-mobile/” . Bunun gibi birçok site size “Buraya ID’nizi girerek kendinize sınırsız PUBG yollayabilirsiniz” demektedirler. Ama aslında bunun hiçbir aslı yoktur.

Bilmiyorum Deme PUBG

PUBG Mobile UC Hilesi arasında yine en çok aratılan Bilmiyorum Deme PUBG olmaktadır. Bu kelimenin nereden çıktığını bilmiyorum. Ama muhtemelen bir sitenin ya da Youtube videosunun başlığından çıkmış olabilir. Peki, bu şekilde arattığınızda karşınıza çıkan sitelerin hileleri çalışıyor mu? Tabii ki, hayır. Çünkü aynı şekilde kandırma sistemi kuran bu kişiler, kendi siteleri sürekli tıklansın diye görüntülü bir UC Hilesi göstermektedirler.

PUBG Mobile Hile

Arkadaşlar hile kullanmak size her ne kadar zevk verse de bu hilelerin size zararı daha çoktur. Çünkü hileyi bulmaya çalışırken birçok yere bilgilerinizi giriyorsunuz ve hileyi yapanların kurbanı olabilirsiniz. Eğer hesabınızı beğenirlerse çala da bilirler. Çünkü siz sisteme girerken bazı yönergeleri kabul etmenizi zorunlu kılmaktadır. Bundan dolayı bu tür hileleri denerken öncelikle basit hesaplarla denemenizi tavsiye ederim. PUBG Mobile UC Hilesi 2022’de olduğu gibi 2023’te de karşımıza çıkacaktır. Önemli olan sağlam sitelerden ve güvenilir videolardan yüklemenizdir.

PUBG Mobile 10.000 UC Hilesi

10.000 UC hilesi diye bir şey yoktur. UC zaten kendi başına sınırsız hileyi içerebilmektedir. Ama hile kullanmadan da bedava UC kazanabilirsiniz. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Şimdi anlatalım. Öncelikle PUBG’nin her zaman yaptığı çekilişlerine katılmalısınız. Çekilişlerde size 10.000 UC çıkabilmektedir. Bu çekilişlerde kazanma ihtimaliniz diğer çekilişler gibi düşük değildir. Bunun dışında birçok görev yaparak UC kazanabilmektesiniz.

UC Hilesi yapmak için Google’da birçok siteyi taramalısınız. Çünkü PUBG bu tür hileleri engellemek için sürekli çalışmaktadır. İlk çıktığı zamanda hileyi yakalayabilirseniz UC’yi hesabınıza aktarabilirsiniz. Buraya 10.000 UC hilesi yapan bir site koymayacağım. Çünkü muhtemelen hemen kaldırılacaktır. Siz sürekli arayarak bulabilirsiniz. PUBG Mobile UC Hileleri gerçekten çalışıyor mu? Bunu yukarıdaki yazımızda anlattık. Şimdi gerisi size kaldı.

PUBG Mobile UC Hilesi 2023 başlıklı yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir