TEKNOLOJİ

Operatörlerden Bedava İnternet 2022 – 2023

Vodafone - Turkcell - Türktelekom Bedava İnternet

2022-de-operatorlerden-bedava-internet

2022’de Operatörlerden Bedava İnternet

Şimdiki yazımızda 2022’de Operatörlerden Bedava İnternet konusunda bilgilendireceğiz.

Mobil hat operatörleri, kullanıcılarını çekmek için sürekli birbiri ile rekabet içerisindedir. Bundan dolayı sürekli bedava konuşma kampanyaları yaparak kullanıcılarına ve yeni gelenlere hediyeler vermekteler. Operatörler yeni gelenlere büyük oranda bedavalar verdiği için bazıları sürekli operatör değiştiriyor.

Operatörlerden Bedava İnternet 2023

Öncelikle Türk Telekom bu sene “Sil Süpür” ile daha iyi hediyeler vermektedir. Geçtiğimiz yılda genellikle 100-250 dakika konuşma gibi hediyeler verirken, bu sene “Geceleri 5 GB”, “Haftalık 2 GB” gibi hediyeler vermeye başladı. 2022’de Operatörlerden İnternet kazanmak istiyorsanız Turkcell’e yönelin.

Türkcell ise her zaman olduğu gibi “Salla Kazan” ile hediyelerini vermeye devam ediyor. Ama bu konuda en avantajlı olan Türk Telekom’dur.

Operatörler arasında Türkcell, bedava internet kazanmak için en iyi operatördür. Ama faturasız ve faturalı kampanyaları ödemek için de en pahalı operatördür.

Peki, Türkcell’de nasıl ücretsiz internet kazanırız? Bunun için 2022’de Operatörlerden İnternet yazımızı okumaya devam edin.

bedava internet turktelekom

Türkcell’e Göre 2022’de Operatörlerden Bedava İnternet

İlk olarak “Salla Kazan” yapmayı unutmayın. Her Cuma günü hediyeleri kaçırmayın.

İkinci olarak, “BİP” uygulamasından “Kim 1 GB İster?” oyununu oynayın. Bilgileri doğru cevaplamanız halinde “1 GB” kazanabilirsiniz. Dilerseniz “500 MB’a ulaştığınızda “PES ET” butonuna basabilirsiniz”. Bu oyunu her hafta oynayabiliyorsunuz. Eğer yanlış cevap verirseniz ve hiç kazanamazsanız her gün oynayabilirsiniz.

Üçüncü teknik ise “Goller Cepte” uygulamasını indirmektir. Bu uygulama size her hafta çok iyi internetler kazandırabilir. Sadece tahmin gücünüzün iyi olması yeterlidir. Örneğin, Trabzonspor ve Fenerbahçe maçını izleyeceksiniz. Bu maçın kaç kaç biteceğine dair iyi bir tahmin yapabilirseniz bu maça oynayabilirsiniz. Her gol sayısına 100 MB hediye vermektedir. Bu demek oluyor ki, eğer Trabzonspor ve Fenerbahçe maçı 4-4 biterse size 800 MB internet verecektir. Kazandığınız interneti bir hafta boyunca kullanabiliyorsunuz. Diğer teknikleri öğrenmek için 2021’de Operatörlerden İnternet yazımızı okumaya devam edin.

GNC Uygulamasında, 2022’de Operatörlerden İnternet

Türkcell’in internet verdiği uygulamalardan biri de “GNC” uygulamasıdır. Bu uygulamayı yükleyerek haftada iki gün yumurta çatlatabilirsiniz. Bu uygulamayı açarken konumunuzun açık olması gerekmektedir. Burada bazı farklı kampanyalar da zaman zaman gelmektedir.

Buna benzer yeni çıkan bir uygulama ise “Bastı Kaptı” kampanyasıdır. Her hafta “Bastı Kaptı” kampanyası ile hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone’da Bedava İnternet

Bedava internet kazanmak için öncelikle “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirin. Bu uygulama içerisinde sürekli internet kampanyaları çıkabiliyor. Böylelikle sürekli takipte kalırsanız aktif bir internet kazanabilirsiniz.

ÇARKI FELEK” uygulamasını telefonunuza indirin ve çarkı çevirin. Böylelikle haftalık ödülünüzü alın. Vodafone bu uygulamada bazen sürpriz olarak iyi bir internet kazandırabiliyor. Ayrıyeten “Seviyorum İnterneti” testini çözerek de internet kazanın. Yeni Vodafone’a geçen müşterileri için aylık 5 GB internet hediye ediyor. “Vodafone Yanımda” uygulamasını başka arkadaşlarınızla paylaşarak indirmelerini sağlarsanız siz de internet kazanmaya devam edebilirsiniz.

Akıl Tüpü tarifesini kullanırsanız üç defa 500 MB kazanma şansı elde edebilirsiniz. Vodafone’un kendi uygulamasını indirdiğiniz zaman da size direk olarak internet verecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu