Pratiksel Psikoloji

IQ Testi ve Psikolojik Testler

IQ TESTİ

ıq testi

KİŞİLİK TESTİ

KİŞİLİK TESTİ

JUNG KİŞİLİK TESTİ

Hemen Teste Başla

Carl Gustav Jung tarafından oluşturulan bu test tamamen bilimsel kökenlidir. 16 kişilik tipinden hangisi olduğunuzu ortaya çıkarmaktadır.

PSİKOLOJİM BOZUK MU TESTİ

Hemen Teste Başla

Kaygı testi, başka insanların sizin üzerinizdeki etkisinin ne derecede olduğunu gösteren bir testtir.

ALMANCA IQ TESTİ

intelligenztest-test

Psikolojik Testler

Test sonucunuz eğer olumsuz bir sonuç ise bize danışarak psikolojiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz olan MMPİ testini de sizlere uygulayabiliriz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Yukarıda bulunan testlerimizden istediğinizi çözerek psikolojiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Testler Güvenilir mi?

Online Psikolojik Testler bilim adamları tarafından hazırlanmıştır. Bunları size internet ortamında sunmak için derledik. Testi çözdükten hemen sonra sonucu görebileceksiniz. Testlerimize hemen aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz. Testler tamamen uzman psikologlar tarafından hazırlanmıştır. Bilimsel olması sebebiyle doğru sonuçlara ulaşabileceğiniz bir sistemdir.

Bu testler size teşhis koymaz. Sadece psikolojik sağlamlığınız ve sorunlarınız hakkında bilgi verir. Bundan dolayı size veya başkasına teşhis koymak için bu testleri uygulamanızı tavsiye etmeyiz. Teşhisleri Psikiyatri bölümü koymaktadır. İnternette oluşturulan basit psikolojik testler tamamen tıklanma üzerine yapılabilmektedir. Bundan dolayı testlerin sadece uzmanlar tarafından hazırlanmış olduğundan emin olunuz.

Ücretsiz MMPI Testi

MMPI Testi 566 sorudan oluşan Online Psikolojik Testler içerisinde bilimsel bir testtir. Bu testi psikolog ve psikiyatriler ücretli olarak uygulamaktadır. Bu uygulamayı ücretsiz olarak yapan ilk kurumuz. Bu testi uygulayıp sonuçlarına ulaşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. MMPI Testi online olarak diğer web sitemizde bulunmaktadır.

MMPI testi sonucunda psikolojik sorunlarınız, karakter bilgileriniz ve duygusal kontrol durumlarınız sonuçlanmış olacaktır. Başkalarına ve kendinize uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu