Pratiksel Psikoloji

Numeroloji Hesaplama

numeroloji

Hemen Teste Başla

Numeroloji Hesaplama yapmak zannedildiği kadar zor değildir.

Aşk, Evlilik, İş ve Sağlık hayatınızın geleceğini tüm detaylarıyla yorumluyoruz.

Doğum Tarihi Numerolojisi : Hayat numaranızı nasıl hesaplarsınız ve karakterinizi ne ortaya çıkarır?

Burcunuz karakteriniz hakkında çok şey ortaya çıkarabilir, ancak sayıların yorumlanmasının sihirli bilimi aynı zamanda kişiliğiniz hakkında heyecan verici içgörüler ortaya çıkarır. Bu aynı zamanda doğum tarihinizden hesaplanan sözde yaşam numarası için de geçerlidir.

Hayat numaranızı nasıl hesaplayabilirsiniz?

Endişelenmeyin, bu hesaplama için herhangi bir matematik becerisi gerekmiyor. Bir kağıda doğum tarihinizi yazmanız ve tüm sayılardan bir çapraz toplam oluşturmanız yeterlidir. Bir örnek:

  • Doğum günün: 21.08.1992
  • Hesaplama: 2+1+8+1+9+9+2 = 32

Bir sonraki adımda, toplamın rakamlarını tekrar eklersiniz. İşte böyle:

  • 3+2 = 5

Yani hayat numaranız 5’tir.

Sonuçlar her zaman 1 ile 9 rakamları arasındadır. 10 gibi iki basamaklı bir sonuç bulursanız, rakamları tekrar toplamanız gerekir.

  • 1+0 = 1

Yani hayat numaranız 1’dir.

Bu, yaşam numarasının karakteriniz hakkında söylediği şeydir.

Yaşam sayısı 1’in anlamı

Hayat numarası 1 olan insanlar yüksek derecede yaratıcılığa sahiptir, çok yenilikçi düşünür ve kozmopolittir. Bu yaşam numarası aynı zamanda sorumluluk ve atılganlık duygusu anlamına gelir, bu nedenle yaşam numarası 1 olan insanlar genellikle yönetici koltuğunda bulunur. Yani başarılı bir kariyer için mükemmel formül. Aşkta, hayat numarası 1 olan insanlar, genellikle ilişkide baskın rolü oynayan sadık ve güvenilir ortaklardır.

Hayat numarası 2’nin anlamı

2, mitolojide çelişki anlamına gelir. Örneğin, 2 numaralı insanlar ruh hali değişimleri ve hatta çoğu zaman depresyon ile uğraşmak zorunda kalırlar, ancak aynı zamanda çok sıcak kalplidirler. 2’ler ailelerini severler ve harika ebeveynler olurlar. Çatışmaları akıllıca ve hızlı bir şekilde çözebilirler ve iş için her türlü zorluğu kabul ederler. Ancak sadece başkaları için elinizden gelenin en iyisini yapmak için değil, kendinize de bakmak için dikkatli olmalısınız.

Yaşam sayısı 3’ün anlamı

Yaşam sayısı 3 olan insanlar, başkaları tarafından iyi karşılanan, eğlenceyi seven ve iyimser kişiliklerdir. Sadece arkadaşlar arasında değil, iş yerinde de popülerdirler çünkü yaratıcı fikirleri ve disiplinleri ile hayat numarası 3 olan insanlar her şeyi başarabilirler. Ancak başarı aynı zamanda birçok kıskanç insanı da beraberinde getirir – ve bu kıskançlık kalplerini kemirebilir. Gerçek aşkı bulmak da onlar için son derece önemlidir, ancak bazen empatiden yoksundurlar.

4 numaralı hayatın anlamı

4 bütünü temsil eder, bir karenin dört köşesi olması boşuna değildir, ayrıca dört öğe vardır. Bu yaşam sayısına sahip insanlar keskin zekaya sahiptir, hayal kurmaktansa mantığa güvenir ve organizedir. Basit doğa genellikle diğer insanlar tarafından soğuk veya gergin olarak yorumlanır. Yaşam sayısı 4 olan kişiler, dengeleri sayesinde harika arkadaşlar ve ortaklar edinirler ve ilişkilere büyük destek verirler.

5 numaralı hayatın anlamı

Yaşam sayısı 5, özgürlüğü seven ve maceraperest insanları tanımlar. Günlük hayatın rutininden nefret ederler, sorumluluğu reddederler ve bu nedenle zaman zaman duraklamadan ve seyahatten kaçarlar. Bu nitelikler, onları çok fazla özgürlüğe ihtiyaç duyan ve tutması zor olan bir ilişkide zor ortaklar haline getirir. Ve bu güvenilmezlik nedeniyle iş yerinde de sorunlar olabilir.

6 numaralı hayatın anlamı

6 sayısı mükemmelliği temsil eder. Bunu bir yaşam sayısı olarak hesapladıysanız, bu nedenle her zaman uyum ve güzellik için çabalayan mükemmeliyetçilerden birisiniz. Güçlü bir adalet duygusu ve büyük bir hırs ile yaratıcı, biraz rüya gibi bir karaktersiniz. Sanatsal bir meslekte, genellikle bekar olarak aşık olmanız muhtemeldir, çünkü bir erkek önce yüksek standartlarınızı karşılamalıdır. Bir kez bulunduğunda, yaşam sayısı 6 olan insanlar, şefkatli, aile odaklı ortaklardır.

7 numaralı hayatın anlamı

7 sihirli, çok güçlü bir sayıdır. İnsanların içini çabucak görme yeteneğine sahip, dengeli, sevimli bir karakteri anlatıyor. Sezginiz mantığın üzerinde ve ruhsal bir çizginiz var. Ama aşk sizin için her şeydir: Büyük bir mutluluk arıyorsunuz ve partnerinize tam bağlılığınızı veriyorsunuz. Sadece değişkenliğinize dikkat edin, çünkü bu şekilde sevginizi hızla tehlikeye atabilirsiniz.

8 numaralı hayatın anlamı

8 numaralı canı hesapladıysanız, kariyer basamaklarını fırtına gibi alacaksınız. Başarı odaklısın, pratik düşünüyorsun, çok para kazanmak istiyorsun ve güçlü bir rekabet ruhuna sahipsin. İrade gücünüz sizi istediğiniz hedefe ulaştırır ama biri sizi eleştirdiğinde zayıflar. Aşkta ise işler pek yolunda gitmez çünkü çok güvensiz ve kıskançsınızdır.

9 numaralı hayatın anlamı

İyimser, yardımsever ve gizemli – 9 numaralı yaşam, anlaşılması kolay olmayan bir kişiliği tanımlar. Birincisi, son derece sosyal bir çizgisi var ve hemcinsleri için her şeyi verirdi. Öte yandan, çok az insanın yanına yaklaşmasına izin verir ve her zaman kendi duygularını gizli tutar. Bu onu gizemli bir karakter yapar. Ancak aşkta tamamen çözülürler ve hazinelerini ellerinde taşırlar.

 

numeroloji

Numerolojinin ana sayıları: 11, 22 ve 33

Doğum tarihinin rakamlarının toplamı 11, 22 veya 33 ise bu sayılar zaten bir anlam ifade ettiği için tekrar eklenmez. Ana Numarası olan kişilerin son derece şanslı olduğu söylenir. Ancak, bu sadece kısmen doğrudur. Her şeyden önce, ana sayılar harika bir görev anlamına gelir. Ancak bununla birlikte büyük sorumluluk da geliyor.

11 numaralı ustanın numeroloji anlamı

Bu ana numara, yaratıcılığı ve sıra dışı yetenekleri gösterir. 11’ler son derece empatik ve düşünceli olarak tanımlanır. Birçok duyguyu özellikle yoğun bir şekilde hissederler ve yaratıcı, ayırt edici bir iç yaşamları vardır. Bu, orijinal, benzersiz fikirlerle sonuçlanır. 11’liler coşkularıyla etraflarındakilere de bulaşıyor.

22 numaralı ustanın numeroloji hesaplama anlamı

22 numaraya sahip insanlar aynı zamanda idealist ve pragmatiktir. Büyük iradeleri sayesinde planlarını ve vizyonlarını hayata geçirebilirler. Bu insanlar harika şeyler başarabilir ve hassas yönleri nedeniyle özellikle iyi yöneticilerdir. Etki alanları çoğu zaman ulusal sınırların ötesine geçer. Maddi şeyler onlar için önemli olmadığından, yeteneklerini barış ve adalet için kullanırlar.

33 numaranın nümeroloji hesaplama

33, şefkat ve uyumu temsil eder. Bu numaraya sahip kişiler çok hassastır ve insana ve doğaya karşı derin bir sevgiye sahiptir. Bu nedenle, hem özel hem de profesyonel olarak kendileri ve başkaları için çok fazla sorumluluk üstlenirler. Bu o kadar ileri gidebilir ki, etraflarındakilerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar. İnsanlık için büyük değer taşırlar. Ayrıca manevi bir eğilimleri olduğu söylenir. Hatta bazen “aydın kişiler”, “arabulucular” ve “büyükelçiler” olarak da anılırlar. Daha detaylı numeroloji hesaplama için yerden yüksekte testini deneyebilirsiniz.

Psikolojinizin Bozuk Olduğunu Düşünüyorsanız Bu Linkten “Psikolojim Bozuk Mu?” Testine Gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu