İş

Antakya Ev Temizliği Kiraz Temizlik Şirketi

Antakya Ev Temizliği

Hatay – Antakya ev temizliği işlerini Kiraz Temizlik Hatay-Antakya Firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Antakya ilçesinin bir çok yerinde hizmet vermektedir.

Bayram temizliği, cam temizliği, gündelik temizlik, ofis temizliği ve bir çok iş yeri temizliği işleri yapılmaktadır.

Tek yapmanız gereken bizi aramak.

İletişim için: 05417673131 bu numarayı arayabilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları için evinizin kaç oda olduğu, kaç metre kareden oluştuğu, hangi alanlar temizlenecek gibi bazı soruları yanıtlayıp sizlere en makul fiyatları vermekteyiz.

antakya ev temizliği fiyat

Ev Temizliği Ekip Çalışması

Evlerimizin yaşam alanlarımızdır. Çoğu zamanımızı evlerimizde geçiriyoruz. Bu yüzden evlerimizin temiz olması çok önemli bir konudur. Ev temizliği hizmetimizde sanki kendi evimizde temizlik yapıyormuşuz gibi özenerek temizlik hizmeti vermekteyiz. Profesyonel temizlik ekibimiz malzemeleri ile birlikte gelerek aşağıda listelenmiş olan hizmetleri ev temizliği içerisinde yapmaktadır.

 

Kiraz Ev Temizliği Antakya

Hatay-Antakya Ev Temizliği Şirketi

Hatay temizlik firmaları arasında rakipleriyle yarışan Kiraz Temizlik , ev temizliğinde de sizlere hizmet vermektedir. Temizlik yapılacak alanlar şu şekilde; koltuklar, mutfak, banyo, tuvalet, cam  ve temizlik yapılacak zeminler göz önünde bulundurularak, eşyalara ve  yerlere özel temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çelik veya ahşap temizliğinde farklı malzemeler kullanılarak temizlik esnasında veya sonrasında eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Çünkü temizlik yapılırken hijyene önem verilmesinin yanı sıra sağlığa da önem verilmektedir. Bu sebeple temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermeyecek şekilde seçilir. Temizlikte kullanılan malzemeler, uygulanacak yüzeye hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Evinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve evinize sizin verdiğiniz özeni göstererek eşyalarınıza zarar vermeden temizlik işletmemizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Özellikle böyle bir dönemde temiz bir ortamda yaşamanın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Ancak temizlik firmasının sizler kadar özenli davranmaması sonucu ev temizliğinin istenilen düzeyde olmamasına ve zamanınız boşa gitmesine neden olur. Evinizde her ne kadar tertip ve düzen olsa da, yeterli düzeyde hijyen sağlanmamış evler, yaşam kalitesi olarak bakıldığında her zaman eksi puan alır. Bu doğrultuda sizleri anlıyor ve üst düzey hizmet sunabilmeniz için temizlik kısmını biz yapıyoruz.

Güvenilir Ev Temizlikçi

Antakya temizlik şirketleri arasında en güvenilir şirket olan ”Kiraz Temizlik” müşteri memnuniyeti hedefiyle anılmaktadır. Ayrıca temizlik sırasında toz kir ve kalıntılar hiçbir şekilde kalmamaktadır. Çünkü ekibimiz en ince ayrıntılara bile önem verilmektedir. Ev temizliği yaşam standartlarına uygun sağlıklı bir ortam olması için bilhassa temizliğe en iyi şekilde önem verilmesi gereken bir yerdir. Ev temizliği sizler için aktif olarak kullanılan bir yer olmasından temizliği profesyonel kadroyla yapılması gerekmektedir. Hatay Temizlik Ekibimiz profesyonel kadrosuyla gözünüzü arkada bırakmayacak kaliteli hizmet sergilemektedir. Firmamızın prensibi müşteriye değer verildiği, müşterinin isteklerini dikkate alır. Ayrıca her geçen gün sektördeki yerini bir üste taşıyan firmalardan bir tanesidir.

Ev temizliği çok zahmetli ve zor bir iştir. Lakin bu temizlik için sizler temizliği yapsanız da profesyonel bir temizliğin yerini asla tutmaz. Kiraz Temizlik olarak yıllardır verdiğimiz hizmete ve tecrübelerimize dayanarak personellerimizin özverili çalışmasını sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Bununla beraber temizlik konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kir-az temizlik otellerde temizliğe hız kesmeden devam ediyor. Sizinle çalışmak bizim için bir onurdur.

 

Hemen Randevu Almak İçin Bize Ulaşınız.

+90 541 767 31 31

EK HİZMETLERİMİZ: Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Cami Temizliği, İş Yeri Temizliği.

Ayrıca Kreş ve Dershane Temizliği, Okul Temizliği, Banka ve Kurumsal Ofis Temizliği de yapmaktayız.

Gittiğimiz yerler: Samandağ ev temizliği, Harbiye ev temizliği, Kırıkhan ev temizliği, Serinyol ev temizliği, Karaksı ev temizliği, Belen ev temizliği. Ayrıca mesafeye göre başka yerlere de gidebiliyoruz.

Başa dön tuşu