NASIL BESLENMELİYİZ?

Ethemefendi Kahvaltı

Ethemefendi KAHVALTI SALONU

⏰ 08:30-17:00 Sınırsız Kahvaltı
📍1. Şube Erenköy
📱 0 541 2295282
📍2. Şube Bağdat Caddesi
📱 0 542 1805282

Ethemefendi Kahvaltı Nerede?

Ethem Efendi Kahvaltı Erenköy’de bulunmaktadır. Bu iş yerinde Yerel ve organik ürünlerin yanı sıra ev yapımı reçellerin sunulduğu bir yerdir. Ayrıca rahat açık büfe kahvaltı mekanı olarak hizmet vermektedir. Lakin son zamanlarda Arap turistlerin en uğrak kahvaltı mekanlarından biri olmaktadır. Çünkü hem organik yem sıcak sunum lezzeti daha da arttırıyor.

Hizmet seçenekleri: İçeride servis · Temassız teslimat · Teslim alma hizmeti yok

AdresErenköy Mahallesi Ethem Efendi Caddesi D:No:50, D:44, 34738 Kadıköy/İstanbul

Saatler:

Salı 08:30–17:00
Çarşamba 08:30–17:00
Perşembe 08:30–17:00
Cuma 08:30–17:00
Cumartesi 08:30–17:00
Pazar 08:30–17:00
Pazartesi 08:30–17:00

Sağlık ve güvenlik: Burada personel maske takıyor · Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor · Diğer ayrıntılar

Menü: ethemefendikahvalti.com

Telefon0541 229 52 82

ethem efendi bazlama

Neden Ethemefendi Kahvaltı?

Kahvaltı sektörü damak tadına oldukça hitap eden bir öğündür. Aynı zamanda en çok tercih edilen kahvaltı mekanlarında olmazsa olmaz diyebileceğimiz gözleme yemek kaçınılmaz. İşte tam bu esnada EthemEfendi Kahvaltı salonu hem taze ve doğal ürünler kullanarak hem de hızlı servisiyle müşterilerini memnun etmektedir. Dolayısıyla bu şekilde çalışma yapması turistlerin de dikkatini çekmekte ve müşteriler buraya akın ediyor.

Ethem Efendi Kahvaltı Salonu Nasıl Bir Yer?

Ethemefendi kahvaltı da öncelikle gözünüz doymaktadır. Dolayısıyla Ethem efendi kahvaltı, erenköy kahvaltı, bazlama ethemefendi, göztepe ethem efendi gibi anahtar kelimelerle aranmaktadır. Çünkü birden fazla şubesi olmasından dolayı bu gibi arama terimleri ortaya çıkmaktadır.

Kahvaltı Ethemefendi’de Ne Yemelisiniz?

Sınırsız kahvaltı isteyebilirsiniz. Çünkü her şey sıcak geliyor. Çok çeşit reçelleri var. Şunun tadını beğenmedim diyebileceğiniz bir şey yoktur diyebilirim. Ayrıca mıhlama da yiyebilirsiniz. Su içmek sınırsız olsa daha iyi olacak fakat işletme bu konuda ücret talep etmekte. Şöyle ki, malesef kahvaltıya gelen birçok şey yenmediği için israf oluyor.

Girişte vale var (15₺) araba park sorunu yoktur. Bahçenin içinde, kuş sesleriyle tam bir doğa içerisinde yemeklerinizi yiyorsunuz. Ayrıca bol çeşitli serpme kahvaltı ve menemen de dahil. Reçel çeşidi onlarca meyveden yapılıp sofranıza sunuluyor. Ayrıca peynirli közde patlıcan pek lezzetli (pişmiş haliyle karşınızda). Bazlamalar, pişiler, gözlemeler ve daha fazlası EthemEfendi Kahvaltı Salonunda bulunmaktadır.

Bazlama Ethemefendi

Buraya geldiğinizde çalışan kadınlar göreceksiniz. Kendilerine gelir kapısı oluşturan kadın çalışanlar bazlama yaparak hem kazanç sağlıyor hem de turistlerin ilgisini çekmekte. Özellikle Arap turistler bazlama yemekten çok hoşlanmaktadır. Çünkü sadece bazlama yemek için kilometrelerce yol gidenler bile var.

ethemefendi kahvaltı kadıköy

Başa dön tuşu