İş

Esenler Diş Hekimi

Esenler Diş Hekimi Dentist-Tarik’a Hoş Geldiniz

Diş Hekimi Özel Dişçi Esenler: Özel Dentist-Tarik Diş Muayenemiz 2021’de “Özel Dentist-Tarik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” adı altında açılmıştır. Ayrıca isminden de belli olduğu gibi ağız sağlığı ve diş sağlığı adı altında “Diş Kliniği” ünvanını almıştır.
Dişçi, diş kliniği, Diş Hekimi, diş beyazlatma, diş eti hastalıkları, diş hastaneleri, implant fiyatları, diş eti çekilmesi, diş teli fiyatları, diş taşı temizliği, kanal tedavisi fiyat, diş eti çekilmesi tedavisi, 20lik diş, diş dolgusu, gülüş tasarımı ve diş polikliniği hakkında bilgi almak için yerimizi ziyaret ediniz. Konum ve yol tarifi için sayfaya gidiniz
( طبيب اسنان في اسطنبول )
2021’de kuruluşundan beri gösterdiği gelişmeler ile ISO 9001:2000 standardizasyon belgesini almıştır.
Dişçi EsenlerDentist-Tarik” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta haklarını ve hasta memnuniyetini ön planda tutmaktır. Ayrıca dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede ve en uygun fiyatla yapmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir Diş Uzmanları ailesi olmamıza destek sağlamaktadır.
esenler diş hekimi
✅ Diş Hekimi istanbulHizmetlerimiz
✅İmplantoloji
✅Diş Hekimi istanbulAğız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi
✅esenler diş hekimiEstetik Diş Hekimliği
✅Çene Eklemi Rahatsızlıkları
✅Ortodonti Ünitesi
✅Endodonti (Kanal Tedavileri)
✅Protezler
✅Genel Anestezi ve Sedasyon
✅Diş Hekimi istanbulPedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
Açık Adres: AXİS AVM Topçular, Osman Gazi Cd., No:2, Office No:4, 34055 Eyüpsultan/İstanbul

İmplant tedavisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Eyüp Dişçi – Diş Hekimi Esenler ( Dentist-Tarik )

Dişlerimizin sağlığı için düzenli olarak kontrole gitmeliyiz. Kontrole gitmek için de tek adresimiz diş klinikleri olmaktadır. Birçok konudan tereddüt edebilmekteyiz. Örneğin, doktorlar tecrübeli mi, güvenilir mi, canımı yakar mı, ilgilenirler mi vb. bir diş kliniğinden emin olmanın en iyi yolu ona giden hastaların görüşlerini almaktır. Rastgele haritaya bir diş kliniği yazın ve aratın. Karşınıza çıkan ilk diş kliniğine tıklayın. Mutlaka kötü bir yoruma denk geleceksinizdir. Ya da etraftan oranın tavsiye edilip edilmediğini öğreneceksiniz.

Aynı şekilde Tarık Diş Kliniğini internet ortamında araştırarak, yorumlara bakarak ve oraya giden hastaların yorumlarına bakarak emin olabilirsiniz.

Bu tür korkulardan emin olabilmeniz için size Esenlerde en iyi diş doktoru : Tarık Diş Kliniği ücretsiz muayene yapmaktadır. Yapılan muayenenin ardından size en kaliteli üründen başlayarak tavsiye vereceklerdir. Sizin tercihinizin ardından kademeli olarak sizin isteğinize göre program hazırlamaktadırlar. Ağız Ve Çene Cerrahisi de operasyonlara katılarak sizin güvende olmanızı sağlamaktadır.

esenler diş hekimi

Diş Doktorları ile İmplant Diş Tedavi Süreci Nasıldır?

İlk muayeneden başlayıp tedavinizin sonuna kadar yaklaşık olarak 5-6 defa diş hekiminizi ziyaret etmeniz gerekir. Protez implantların üzerine hemen yerleştirilebiliyorsa genellikle 2-3 randevu yeterlidir.

Bu randevuların süresi dişlerinize yapılacak tedavi durumuna göre değişmektedir. Açıkçası sert ve orta-sert bir kemik yapınız varsa tedaviniz ortalama 1-2 haftada biter. Çünkü zayıf bir kemik yapınız varsa yaklaşık 5 aya kadar sürebilir. İmplant yerleştirme uzman hekiminizin cerrahi bir operasyon işlemi ile yapılır.

Sadece bir implant yerleştirilecekse yapılması gereken işlem 10 ila 30 dakika arasında sürer. Ameliyat süresi yapılacak implant sayısı ve hastanın kemik durumunun sertliğine göre yarım saat ile birkaç saat arasında değişmektedir. Genellikle 3 veya daha fazla diş, 2 implant ile değiştirilebilir.

Özellikle çene arka bölgesinde çok sayıda dişin eksik olduğu durumlarda sabit protez yapabilmek için implant sayısının arttırılması gerekmektedir. İmplant tedavisi bölgedeki kemiğin erimesini durdurduğu için bu durumlarda implant sayısı artırılabilir. Diş Hekimi Esenler ve Eyüp Sultan bölgesindeki muayene ofisimize gelerek sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca implant dişlerin üzerine sabit duran porselen kaplamalar uygulanabileceği gibi hasta tarafından çıkarılabilen hareketli protezler de yapılabilmektedir. Tedavi süreciniz başlamadan önce ilgili doktorunuz size uygun tasarımı planlayacak ve süreci açıklayacaktır.

Dişçi İstanbul Esenler Zirkonyum Diş Kaplama Dentist-Tarik

Bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir renk olan zirkonyum alaşım kullanılır. Bu işlemin en büyük avantajı, ulaştığı çok yüksek dayanıklılıkla, arka taraftaki köprülerde tam estetik bir görünüm sağlamaktır.

Bu tip porselen kaplamalarda alt yapıda bulunan zirkonyum metal kadar sağlam bir dirence sahiptir. Zirkonyum akıllı seramikleri vücudumuzla devasa bi biyo-uyum ve doğal görünüm sağlarlar.

Herhangi bir sebepten dolayı diş kaybı meydana geldiğinde diğer dişlerde bu boşluğa doğru hareket başlar. Bunun sonucunda yandaki dişlerde diş eti problemleri başlar. Bu boşluğa devrilmeye bağlı kemik kayıpları, estetikte bozulma, çenede eğrilik ve çiğneme kuvvetlerinde değişiklikler meydana gelir. Bu boşluk eğer ki uzun süre  implant yada köprü ile onarılmaz ise diğer dişlerde de kayıplar olabilir.

Diş Hekimi istanbul Dentist-Tarik ”En Sık Yaptığımız işlemler” : طبيب اسنان في اسطنبول

✅esenler diş hekimiEndodonti

✅esenler diş hekimi istanbulKaplamalar

✅Pedodonti

✅Periodontoloji

✅Diş Hekimi istanbul TarikDiş Beyazlatma

✅ Orthodonti

✅istanbul esenler diş hekimi Zirkonyum

✅Diş Ameliyatı

✅Diş Hekimi istanbul EyüpDiş İmplantı

Batıkent dişçi – Pedodonti Nedir?

Pedodonti, diğer adıyla Çocuk Diş Hekimliği 0-14 yaş aralığı çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumayı ve oluşan diş hastalıklarını tedavi etmeyi amaçlayan ana bilim dalıdır.

Gerekli olan tüm diş tedavileri, pedodontistler tarafından sağlıklı çocuklara ayrıca engelli çocuklara da uygulanmaktadır. Özellikle 4 yaşından küçük çocukların diş tedavilerinde, tedavisi uzun sürecek çocuklarda ve gelişim geriliği olan engellilerde, sıklıkla genel anestezi ile tedavi yapılmaktadır.

Not: Livdent ağız ve diş sağlığı polikliniği merkezi bizim için idol bir yerdir. Hastalarımıza en özel işlemleri yapmaktayız.

#Eyüpdisdoktoru #Eyupdishekimi #İstanbuldentist #Dentistanbul #dishekimistanbul #gülüştasarımı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu