İş

24 Saat Açık Diş Hekimi

diş hekimi maaşları( 24 saat açık )Diş Hekimi Tarik Dent ofisimize gelerek ücretsiz muayene olabilirsiniz. Diş hekimi ofisimizde teknolojinin son icatları ile işlem yapılmaktadır. Bununla beraber profesyonel ekibimiz sizlerin sağlığını öncelik olarak belirlemektedir. İşlem gerekmedikçe müdahale etmemektedir. Çünkü hastalarımızın sağlığı bizim için önceliklidir. Bu prensip ile çalışmaktayız.

İstanbul Tarik Dent Diş Kliniği

Polikliniğimizde tüm tedavileri ve uygulamaları, güncel diş hekimliğinin gerektirdiği en son teknoloji ile üretilmiş cihazlar ve ürünlerle, temizlik ve hijyene gerekli hassasiyeti göstererek yapmaktayız. Poliklinik, diş hekimliği; hastalarına rahat bir ortam sunan kalite sistemini benimsemekte ve bu anlayışını devam ettirmektedir.

Her biri alanında uzman diş hekimlerimizle, İstanbul AXİX AVM‘deki polikliniğimizde hastalarımızın gülüşlerine ufak dokunuşlar yaparak onların mutluluklarına mutluluk katıyoruz.

Diş Hekimi Bölümümüzde Verilen Hizmetler

Ofisimizde yaptığımız işlerden bazıları şunlardır;

 • Ortodonti (Diş Teli Yapımı)
 • İmplant
 • Protez (Laminet Veneers+Zirkonyum)
 • Endodonti (Kanal Tedavisi)
 • Pedodonti (Çocuk Diş Tedavisi)
 • Restoratif (Estetik Dolgu)
 • Cerrahi Diş İşlemleri
 • Diş Taşı Temizliği
 • Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi)
 • Diş Beyazlatma İşlemi
 • 24 saat açık Diş Kliniğine Ulaşmak İçin: 00905379296705
 • Whatsapp İletişim İçin: 00905379296705
 • Email Adresimiz: [email protected]

  Ofisimize Gelmek İçin Talimatları İnceleyiniz!Web Site Adresimiz İçin Tıklayabilirsiniz.
  Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Diş Hekimi Nedir? Kimler Bu mesleği İcra Edebilir?

Bu mesleği icra etmek isteyen kişiler 5 yıllık bir süreçten oluşan diş hekimliği eğitimi alarak yüksek lisans diplomasına sahip olmalıdır. Ayrıca bu diploma olmaksızın diş hekimliği yapmak “tebabetin icrası” kanunlarıyla hapis cezası gerektiren bir şarlatanlık suçudur. 1219 sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun‘un 30.maddesi şöyledir: “Türkiye Cumhuriyeti dahilinde diş hekimliği sanatını icra ve diş tabibi unvanını taşıyabilmek ve bu mesleği icra edebilmek için lisans diplomasının Türkiye’de bulunan üniversitelerin diş hekimliği fakültelerinden almış olması gerekmektedir.”

Diş Hekimi Klinik bilimler

Bu branşlarda diş hekimleri hastalıkların tanısı, tedavisi, tedavide kullanılan yöntemler ve materyalleri araştırırlar.

1. Oral Diagnoz ve Radyoloji ana bilim dalı: Ağız, diş ve çevre dokularının hastalıklarının belirtilerini, tanı koyma yöntemlerini ve bunların güvenilirliğini inceleyen bilim dalıdır.

2. Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi ana bilim dalı: Ağız, diş ve çevre dokularda görülen hastalıkları (kist, tümör vb.), oluşumlarını, çene eklemi sorunlarını ve ağız içerisinde cerrahi müdahale gerektiren tüm işlemleri, kullanılan yöntemleri ve maddeleri inceleyen bilim dalıdır.

3. Ortodonti ana bilim dalı: Dişlerin ve çenelerin birbirleriyle ilişkilerini, kapanışlarını, dişlerin ve çenelerin gelişimini hareketlerini inceler, dişsel ve iskeletsel bozuklukların tedavisini, kullanılan yöntemleri ve maddeleri inceleyen bilim dalıdır.

4. Pedodonti ana bilim dalı: Çocukların ağız, diş ve çevre dokularında ortaya çıkan sorunları, çürük önleyici yöntemleri, diş tedavilerini ve bu tedavilerde kullanılan materyalleri inceleyen bilim dalıdır.

 

Başa dön tuşu