TEKNOLOJİ

Çarkı Çevirme 2022-2023

Çarkı Çevirme oyna

ÇARKI ÇEVİRME 2022-2023

Çarkı çevirme nedir ve nasıl yapılır? İsminden de anlaşılacağı üzere çarkı çevrilerek yapılan oyundur. Bu uygulama bazen bedava internet, isim seçme, ya da şişe çevirme gibi oyunların çarkı çevirme şeklidir. Çark çevirme yapmak için internet sayfalarında uygulamalar bulunmaktadır. Ayrıca kendiniz çarkın içeriğine yapmak istediğiniz konuları ekleyip çıkarabilirsiniz. İstediğiniz bir konsept yapabilirsiniz. Yani aklınızda ne varsa çark çevirme uygulamasıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Çarkı Çevirme Oyunu

Evdesiniz ve canınız sıkılıyor.. Hemen çark oyunu oynayarak boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Burada amaç çarkı döndürmek ve şansınızı denemek olur. Çünkü çark döndürme, oynaması kolay ve tek başına oynanabilen eğlenceli bir oyundur. Çarkıfelek oynayarak puanları toplayın. Toplamda 8 kere çevirme hakkını olacak.

Not: Telefondan çarkı çevirme oyununa giriyorsanız ekran dokunmatiği ile oyunu oynayabilirsiniz. Çark oyunu oynamaya başlamak için “Play” tuşuna basınız. Karşınıza çıkan reklam bir süre sonra kendiliğinden kapanacaktır. Ayrıca dilerseniz “Skip Ad” tuşuna basarak reklamın hızlıca kapatabilirsiniz.

İsim Çarkı

İsim Çarkı, farklı türden isim belirterek rastgele bir isim seçen harika bir çark çevirici oyunudur. Herhangi bir isim seçimi tuzağına düşmemeniz için işinizi kolaylaştırır, isim çarkını kullanarak eğlenebilirsiniz ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sistem, ilk gelen kazananları sırayla seçmenize olanak sağlar.

Çarkı çevirme ile para kazan

Zor günler geçiriyorsunuz ve paraya mı ihtiyacınız var? Çarkı çevirme uygulamasıyla çark üreterek youtube kanalınızda yayınlayın. Ayrıca bu tür videoları sıkça üretip kanalınızda düzenli olarak paylaşmaya gayret edin. Youtube adsense gereksinimlerini yerine getirip kanalınızı onaya gönderin. Onayı aldıktan sonra sayfanızda reklamlar çıkmaya başlayacaktır. Bu süreçte videolarınız izlendikçe para kazanacaksınız. Kazandığınız üret her ayın 21-26 arasında banka hesabınıza yatacaktır.

Çarkı Çevirme ile Çark Çevir Kazan

Vodafone çark çevirme yapmak istiyorsanız Vodafone operatörü müşterisi olmanız gerekmektedir. Lakin Vodafone mobil ‘’Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indiriniz ve giriş için telefon numaranızı yazıp şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş sağlayacaksınız. Uygulamanın en üst kısmında story şeklinde kampanyalar bulunmaktadır.

Onlarca kampanya sağlayan Vodafone Yanımda uygulaması birbirinden farklı kampanyalar üretmeye devam ediyor. Story kısmında Çark Çevirme uygulamasını göreceksiniz. Bununla beraber çark çevirme yapmak için butona basınız ve karşınıza çıkan çarka bir defa dokunun. Kısa bir süre bekledikten sonra Tebrikler! Mesajı göreceksiniz. Ayrıca hediye çarkını çevirerek kazanmış olduğunuz hediyenizin detaylarına detaylar butonuna basarak görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu