Brawl Stars Elmas Hilesi 2023

Brawl stars elmas hilesi 2023 nasıl oynanır? Elmas toplama vb. konular hakkında bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bilgesozler sayfası olarak oyunları test edip, bu oyunlar hakkında bilgi toplamaktayız.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl stars nasıl oynanır bilmiyorsanız, şimdi kısaca anlatacağım. Öncelikle oyunda arkadaş edinmeniz gerekiyor. Daha sonra arkadaşlarınızla bir takım kurun ve destansı çok oyunculu MAYHEM’e girmeye hazırlanın! Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale kurucularının en yeni oyunudur. En beğendiğiniz oyun modunu açın ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar yapın. Onları vur, havaya uçur, yumrukla ve dövüşü kazan.

Günce Brawl Stars Elmas Hilesi 2023

Brawl Stars Elma Hilesi 2022 yılında en çok aratılan oyun hilesi olmuştur. Kullanıcılar bu hilenin nasıl yapıldığıyla ilgili birçok araştırma yapıyor ve izliyorlar. Ama bir çok kişinin denediği bu hilelerin çoğu çalışmamaktadır ve zamanınızı boşa gidiyor. Peki, yanıltıcı olmayan hileler var mı? Elbette vardır. Genellikle ilk sıralarda olan (+)ile başlayan içerikli uygulamalar sizi sadece oyalamaktadır. Bu yüzden sizlere çalışan ve çalışmayan güncel Brawl Stars Elmas Hilelerini sıralayacağım.

Brawl Stars Elmas Hilesi 2023 Nasıl Yapılır?

Elmas hilesi yapabilmek için öncelikle sahip olduğunuz Brawl Stars hesabınızın kapanma ihtimalini hesap etmeniz gerekir. Hesabınız kapanırsa yeniden bir hesap açmanız gerekecektir ve bu da size keyif vermez. Çünkü bu gibi hilelerin uygulama tarafından fark edilmesiyle oyun hesabınızın banlanma ihtimali olabilmektedir. Bu durumu yaşamaktan çekiniyotsanız şimdi size anlatacağım yolu harfiyen uygulamanız gerekmektedir. İlk olarak Brawl Stars Elmas hilesinin nasıl çalıştığını anlatalım. Daha sonra linkleri sizin için test ettiğim bu hilelerin link uzantılarını sıralayacağım.

Bu hileyi çalıştırmak size yazacağım linki açıp, telefonunuza ya da bilgisayara uygulama dosyasını indirmelisiniz. İndirdikten hemen sonra bu dosyayı mobil uygulamanızda açabilmeniz için ZArchiver adlı programı PlayStore’dan indirmelisiniz. Bilmeniz gereken bir şey de, IOS sisteminde hile çalışmamasıdır. IOS sisteminde bu hilenin çalışabilmesi için İphone yada İpad’inizin Jailbrack’li olması gerekmektedir. Ayrıca  Jailbrack’in nasıl yapılacağını internetteki youtube videolarından ya da telefoncuya giderek telefonculardan öğrenebilirsiniz. Android telefonlarda herhangi bir işleme ihtiyaç duyulmamaktadır. Sadece ZArchiver adlı programı indirmeniz gerekiyor. ZArchiver adlı programı kullanmanızın sebebi, hile dosyanın açılabilmesi içindir.

Brawl Stars Elmas Hilesi 2023 şu şekilde çalışmaktadır:

 • İndirilen dosyayı RAR olarak açınız. Eğer ki telefona indiriyorsanız zaten ZArchiver Programında “Download” bölümüne otomatik olarak indirilecektir.
 • Bilgisayarınıza indirdiyseniz, indirilen dosyaya sağ tıklayıp “aç” düğmesine basınız. Dosyayı açılırken sizden şifre isteyecektir. Programı indirdiğiniz yerde klasörün içinde şifresini göreceksiniz. Gördüğünüz şifreyi klasörü açarken girin. Girdikten sonra “Dosyaları Dışarıya Çıkart” seçeneğine basın.
 • Dosyalar masaüstüne geldikten sonra “Setup” yazısına basın ve sistemi bilgisayarınıza tanıtın.
 • Telefonda ise dosyayı indirdikten sonra dosyanın üzerine basılı kalacaksınız ve “dışarı çıkart” seçeneğini görüp basıyorsunuz.
 • Dosya dışarı çıktıktan sonra “install” yazan yere tıklayarak “uygulamayı yükle” kısmına basacaksınız. Böylelikle uygulama telefonunuzda Brawl Stars Elmas Hilesi şeklini alacaktır.
 • Uygulamayı çalıştırdıktan sonra hesabınızın giriş bilgilerini yazmanız gerekmektedir.
 • Hesap bilgilerinde istenilen bilgiler genellikle şu şekildedir:
 • “Hesap Adı veya ID” şeklindedir
 • “Hangi takımda oynadığınızı seçiyorsunuz’’
 • Son olarak da ne tür bir hile istediğinizi seçiyorsunuz. Seçeneklerde sırasıyla “Brawl Stars Elmas Hilesi”, “Sınırsız Gem Hilesi”,  ‘’Ücretsiz Gem’’ ya da buna benzer seçenekler göreceksiniz.

Şimdi size indireceğiniz dosyayı hangi siteden indireceğinizi anlatalım.

brawl stars elmas hilesi veren siteler

Elmas Hilesi Uygulaması Gerçek mi?

Brawl Stars Hilesi evet gerçek. Elmas hilesini elmashilesi.net üzerinden yapabilirsiniz.

Buradan kullanmak istediğiniz elmas miktarı linki bulup gerekli bilgileri girerek devam ediyorsunuz. Eğer ki yanlış bilgi girerseniz sistem çalışmayacaktır. Bilgileri doğru girip ilerlediğiniz zaman sizlere brawl stars elmas kodu verecektir.

Eğer yazılarımıza bakarak bu işlemleri yapamazsanız, videolar izleyerek nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

Bu uygulama en çok aratılan ve en çok kullanılan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Diğer sitelerde bulunan taklit sistemler gibi sizi yanıltmamaktadır.

Brawl Stars Hilesi 2022 2023 Çalışmayan Siteler

En çok aratılıp tıklanan ve söyledikleri hileleri çalışıyormuş gibi gösteren 5 siteyi aşağıda görebilirsiniz. Bu siteler sadece yazılım yaparak görsel ile oyuncuları aldatıyor. İnsanlara Elmas yükleyeceklerini vaad etmektedirler. Aslında sadece web sitelerine tıklatmak için kurdukları bu tuzağa artık düşmemelisiniz. Çünkü sizin bilgilerinizi de ele geçirme ihtimalleri bulunmaktadır.

 • Çalışmayan Birinci Site: https://www.uchilesi.com/brawlstars/
 • Çalışmayan İkinci Site: https://www.mobilehilesi.com/brawlstars/
 • Çalışmayan Üçüncü Site: https://www.bildirimlerim.com/brawl-stars-bedava-elmas/
 • Çalışmayan Dördüncü Site: https://www.n3s.online/BS/ELMAS.html
 • Çalışmayan Beşinci Site: https://maastrichtdisrupt.nl/43635.html

Sınırsız Gem Hilesi Nedir?

Brawl Stars hilesin, oyun hesabınızda daha kısa zamanda sınırsız elmas üretebilir ve sizi daha güçlü kılabilir. Ayrıca bu uygulamayı tugay yıldızlarından sonsuz ücretsiz taşlar oluşturmak için deneyin.

Bu oyunu oynayanların talep ettiği ve hak ettiği bu bedava elmasları almanın çok zor olduğunu biliyoruz, ancak rakiplerinizle rekabeti azaltan birçok etken sebebiyle ne yazık ki uygulayamıyoruz.

Sizler için buradayız ve size Brawl Stars bedava elmas için sizlere bir rehber olmaya devam ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]